Briketi hulgimüük

Alusel

Kasutamine
Turbabrikett on väga hea küttematerjal eelkõige eramute ja suvilate küttekolletes – ahjus, pliidi all ja keskküttekateldes. Samuti sobib turbabrikett põletamiseks kaminates ja saunaahjudes.

Turbabrikett on kütteväärtuselt võrreldes õhkkuivade segapuu halgudega 1,4 korda parem (segapuu halgude kütteväärtus 25% niiskuse juures on umbes 3,5 MWh/t, turbabrikett omab arvestusliku niiskuse juures kütteväärtust 4,5 MWh/t). Ühes tonnis turbabriketis sisaldub ligikaudu sama palju energiat kui 3,8 ruumimeetris õhkkuivades küttepuudes.


Süütamine
Turbabrikett tuleks süüdata pigem pealtpoolt, selleks sobivad kõige paremini süütetabletid või kuivad puuhalud. Samuti süttib turbabrikett paremini, kui jätta brikettide vahele piisavalt õhku.

Koos puitbriketi või halupuudega kasutatav turbabrikett tuleks küttekoldes süüdata samuti pealtpoolt. Kui küttematerjali alt süüdatakse, nagu seni veel valdavalt tehakse, siis süttib korraga liiga suur hulk kütust, mis põleb kiiresti ära.

 

Turbabrikett alusel

Hulgihind alates 10 alusest
– Hulgihinna pakkumise saamiseks palume võtta ühendust
– Hind kehtib Peat Mill OÜ laos, peale laadituna Teie transpordile.

 

Pakume briketti ka koos transpordiga. Transpordi hinnapakkumise saamiseks  ning hulgihinna pakkumise saamiseks palume võtta ühendust:

Mob: +372 50 39 918
Tel: +372 730 3688
E-post: info@peatmill.ee

 


Turbabriketi andmed:
Kütteväärtus kuni 3,9 MWh/t
Niiskuse sisaldus kuni 15%
Tuhasisaldus kuni 17 %


 

Oleme Sinu jaoks olemas, kui tekib küsimusi meie toodete kohta

Võta ühendust
Peat Mill OÜ turbabrikett